صنایع برودتی

صنایع برودتی مهدی وفایی با مدیریت مهدی وفایی ، فعالیت خود را در زمینه تولیدات برودتی از سال ۱۳۵۵ آغاز نمود؛ این مجموعه از بدو تاسیس، دست یابی به کیفیت برتر مبتنی بر رعایت استانداردهای بین المللی از قبیل ASHRAE  را سرلوحه کار خود قرار داد و توانست در سال ۱۳۶۴ به عنوان اولین سازنده چیلرهای صنعتی در ایران پا به عرصه تولید چیلرهای صنعتی، ساختمانی و برج های خنک کن گذارد و مفتخر است که امروز با اتکا بر الگوی بهبود کیفیت مستمر و بهره گیری از دانش فنی روز و پرسنل مجرب، چیلرهای با ظرفیت ۲ الی ۲۰۰ تن تبرید را متناسب با شرایط اقلیمی کشور، تولید و با تکیه بر ارائه خدمات فنی پس از فروش، بعنوان نامی معتبر در صنعت چیلرسازی ایران شناخته و مطرح گردد. صنایع برودتی با تکیه بر تجربه ی حاصل از سالیان متمادی حضور در عرصه ی طراحی و تولید محصولات برودتی بویژه چیلرهای صنعتی، صنایع برودتی ، ضمن حفظ جایگاه مطلوب خود در بازار داخل کشور که نتیجه ی بکارگیری ظرافت های فنی و تکنیکی و نیز ارائه خدمات فنی و ضمانت های موثر محصولاتش بوده، مصمم است تا با توجه به داشتن مزیت نسبی در تولید کالای قابل رقابت با محصولات باکیفیت خارجی، حضور در عرصه های فرامرزی بخصوص بازارهای منطقه را در چشم انداز خود توسعه دهد.

کارگاه صنایع برودتی این مجموعه در اصفهان  واقع شده است و دفتر فروش محصولات این شرکت توسط گروهی از افراد آموزش دیده اداره می شود که اطلاعات کامل درمورد نحوه تولید و مشخصات فنی تمامی محصولات در اختیارشان هست. پس نگران توضیحات کارشناسان فروش مجموعه نباشید چرا که هر اطلاعاتی که دریافت می کنید کاملا مطابق با محصولی ست که قرار است دریافت کنید.

شعار اصلی شرکت رضایت مشتری است و در این زمینه فعالیت زیادی شکل گرفته شده تا تمامی کسانی که محصولات ما را دریافت کرده اند راضی باشند و بتوانند مارا به دوستان و آشنایان خود معرفی کنند تا آنها هم بتوانند محصولات مارا استفاده کنند چرا که هدف ما جلب رضایت مشتری ست.

محصولات ما: یخچال ایستاده عرض ۶۰ و ۷۰ با استیکر هایپ، کوکاکولا، فانتا، سون آپ و طرح های سفارشی – یخچال ایستاده ۲ متری شش درب و سه درب پشت بسته و دو طرف نما با بدنه استیل یا ورق گالوانیزه به سفارش مشتری – یخچال ایستاده ۱ و نیم متری و ۱۲۰ سانتی چهار درب و دو درب پشت بسته یا دو طرف نما بدنه استیل یا ورق گالوانیزه – یخچال ۵ و ۷ فوت با استیکر های متنوع – یخچال ۳ فوت مخصوص هتل و کافی شاپ تاج دار و بدون تاج – یخچال ایستاده دو منظوره ( یخچال و فریزر) عرض ۶۰ و۷۰ استیکر سفارشی – فریزر ایستاده ۶۰ و ۷۰ استیکر دلخواه مشتری – فریزر افقی درب شیشه ای ۳۰۰ و ۴۵۰ و ۶۵۰ لیتری – فریزر افقی ۲۶۰ لیتر خانگی – تاپینگ فانتزی ۷ تا ۱۲ لگن همراه برش cnc – شیرسردکن های ۱۰۰ تا ۱۰۰۰ لیتری بدنه تمام استیل – یخچال مکعبی قنادی ۲ متری و ۱و نیم متری و ۱۲۰ سانتی – ویترین خشک برای قنادی – تاپینگ صنعتی ۱۰ تا ۲۰ لگن و بالاتر سفارشی – تاپینگ ترشی و… است.

 

صنایع برودتی سردخانه عبارت است از جذب حرارت از یک سیال و دفع آن به سیال دیگر (سیال می تواند هوا یا آب ویا هر نوع گاز یا مایع دیگر باشد)می باشد . در کلیهسیستمهای تبرید حفظ سرما مستلزم جذب حرارت از موادی با درجه حرارت کمتر و خارج کردن این حرارت به محیطی با درجه حرارت بالاتر می باشد.

تمام سیستم های تبرید  تراکمی که جهت ایجاد سرما بکار گرفته می شوند از چهار قسمت اصلی تشکیل شده اند. صنایع برودتی این چهار قسمت عبارتند از۱- کمپرسور ،۲- کندانسور، ۳-شیر انبساط و۴- اواپراتور.در کلیه سیستمهای تبرید تراکمی از وجود یک نوع ماده سرمازا (مبرد) در یک مدار بسته نفوذناپذیر استفاده می شود. در این سیستمها عمل سرد کردن به طور پیوسته و متوالی انجام می گیرد(تکرار یک سری عملیات یکنواخت را یک سیکل می نامند). تمام سرد کننده ها بر اساس یک سیکل معین عمل میکنند. در سردکردن با عملیات مکانیکی از یک کمپرسور برای متراکم کردن گازمبرد استفاده می شود و به این ترتیب سیکل حاصله را سیکل تراکمی و گاهی سیکل تراکم تبخیری می نامند.در کمپرسور فشار گاز مبرد بالا   می رود و این اختلاف فشار بین ورود و خروج گاز کمپرسور باعث حرکت گاز مبرد در داخل سیستم می شود . کندانسور وسیله ای است که گاز خروجی از کمپرسور را که دارای دما و فشار بالا می باشد به مایع تبدیل می کند و دمای آنرا کاهش می دهد . شیر انبساط مایع مبرد خروجی از کندانسور را به صورت پودر تبدیل می کند . اواپراتور وسیله ای است که پودر حاصل از وسیله انبساطی را بصورت تبخیر کامل و حالت گازی تبدیل  می کند . شکل زیر اجزای  یک سیستم تبرید نشان می دهد.

سیستم تراکمی:

صنایع برودتی ،در کلیه سیستم های سرد کننده تراکمی از وجود یک نوع ماده سرمازا (مبرد) در یک مدار بسته نفوذناپذیر استفاده می شود.صنایع برودتی در این سیستمها عمل سرد کردن به طور پیوسته و متوالی انجام می گیرد (تکرار یک سری عملیات یکنواخت را یک سیکل می نامند).

تمام سرد کننده ها بر اساس یک سیکل معین عمل میکنند. در سردکردن با عملیات مکانیکی از یک کمپرسور برای متراکم کردن گازی استفاده می شود صنایع برودتی  و به این ترتیب سیکل حاصله را سیکل تراکمی و گاهی سیکل تراکم تبخیری می نامند. بکار بردن نام سیستم تراکم تبخیری به این علت است که عمل تراکم بخار وتبدیل آن به مایع سرمازا بوسیله کمپرسور و کندانسور انجام می گردد و به این ترتیب انتقال انرژی حرارتی حاصل می شود.

صنایع برودتی ،ماده سرما زا در یک قسمت از سیکل حرارت محیط خود را جذب کرده و در قسمت دیگر آن را دفع می کند . به عبارت دیگر کمپرسور گاز سرمازا را در وضعیتی قرار می دهد که  صنایع برودتی حرارتی را که قبلا و از محیطی با فشار کم جذب کرده بود پس بدهد. چون کمپرسور حرارت را از محیطی به محیط دیگر انتقال می دهد به آن پمپ حرارتی نیز می گویند.
یک سیستم سرد کننده از یک قسمت فشار قوی و یک قسمت فشار ضعیف تشکیل شده است که حرارت از سمت فشار ضعیف گرفته می شود و در سمت فشار قوی دفع می شود

 

صنایع برودتی وفایی

مجموعهء صنایع برودتی مهدی وفایی با مدیریت اقای مهدی وفایی از سال ۱۳۵۵ فعالیت خود را در زمینه ی تجهیزات صنعتی از جمله (یخچال های ویترینی ، فروشگاهی ، قنادی و قصابی انواع سردخانه های ثابت و متحرک جهت نگهداری مواد پروتئینی ، سبزیجات و میوه جات ،سردخانه های بیمارستانی ،تجهیزات سرمایشی رستوران ، کافی شاپ ، آبمیوه وبستنی فروشی و هایپر مارکت ها . فروش انواع آبسردکن های استیل جهت مصارف عمومی و آبسردکن های دو منظوره جهت مصرف دفاتر اداری _ انواع فریزرهای ایستاده _ خوابیده با درب های شیشه ای و درب های توپر درابعاد مختلف و …) آغاز نموده و در این راستا با بسیاری از مراکز و ارگان های دولتی و خصوصی و عموم مردم همکاری می نماید، بدیهی ست استمرار این تعامل با صاحبان کار و موسسات در طی سال های متمادی نتیجهء یک تلاش صمیمانه و صادقانه بوده است که ثمره ی آن نیم قرن تجربه میباشد. امید است با تلاش روز افزون و جلب رضایت مشتریان با کادری مجرب و نیروی فعال همچنان ادامه دهنده ی این مسیر باشیم.

تجهیزات رستوران
تجهیزات کافی شاپ
صنایع برودتی در اصفهان
تجهیزات برودتی

اصفهان - خیابان جی - خیابان مهدیه
مهدیه جنوبی - رو به روی بانک صادرات

دپارتمان بازرگانی و فروش :
Sale@termodezh.ir

09363016637
09136030117

آخرین مطالب وبلاگ

مقالات و مطالب صنایع برودتی وفایی

یخچال صنعتی سه درب در اصفهان
یخچال صنعتی سه درب در اصفهان

یخچال های فروشگاهی دارای ظرفیت، اندازه، شکل و رنگ بندی های متفاوتی هستند که علاوه بر نمایش جذاب خوارکی ها، وظیفه نگهداری مواد درون خود را در زمان ...

۹ مهر ۱۳۹۹
5317
آب انارگیری دستی دراصفهان
آب انارگیری دستی دراصفهان

صنایع برودتی مهدی وفایی توزیع کننده انواع آبمیوه گیری دستی از کلیه برندهای مختلف در بازار، به کلیه شهرها و شهرستان ها از اصفهان می باشد. تنها وسیله ای ...

۳ مهر ۱۳۹۹
5540
خصوصیات سماور برقی در اصفهان
خصوصیات سماور برقی در اصفهان

صنایع برودتی مهدی وفایی در اصفهان توزیع کننده ترموس و انواع سماور برقی و گازی های صنعتی در ظرفیت های مختلف و در سایز های مختلف از جنس ...

۲۶ شهریور ۱۳۹۹
5751
آبسردکن دو منظوره در اصفهان
آبسردکن دو منظوره در اصفهان

در محل کار و یا زندگی با چیدمان امروزی، ظاهر زیبا و قابلیت‌های فنی اجناس به یک اندازه اهمیت دارد، از این‌رو صنایع برودتی مهدی وفایی در مورد ...

۱۹ شهریور ۱۳۹۹
5960

صنایع مهدی وفایی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: